fbpx

Bağışçılar, ortaklar ve Ukrayna doktorlarına ve hastanelerine yardım etmek isteyenler için

Hepinize, sevgili bayanlar ve baylar, iyilik ve barış diliyorum!

Ukrayna şu anda savaşta ve insani bir felaket şimdiden şehirlerimizi ve köylerimizi sarıyor. Giderek daha fazla insan yiyecek, ısı, ilaç, giysi ve ilaç eksikliğinden muzdarip. Yüzbinlerce mülteci, Ukrayna’nın yollarını kıyametle ilgili fantastik filmlerden sahnelere çevirdi ve devletimizin düşmanları onu adım adım mahvediyor. Ve onlar, komutanlarının emirlerini yerine getiren bu insan olmayanlar, Ukraynalılar tarafından durdurulmadıkça durdurulamayacaklar!

Ben, Ukrayna Halkının Sağlığı için Uluslararası Yardım Vakfı’nın (bundan sonra Vakıf olarak anılacaktır) Başkanı ve Ukrayna Sağlık Bakanı Danışmanı Serhiy Soshinsky, doğup doğurabilmemiz, savaşabilmemiz ve kazanabilmemiz için, savaş yaraları da dahil olmak üzere hastalan ve iyileş!

Vakfımız 10 yıldan fazla bir süre önce kuruldu, bu nedenle hastanelere ve doktorlara yardım etme konusunda önemli deneyime sahibiz.

Şimdi, girişimimize katılan gönüllülerle birlikte, Ukrayna’da ve yurtdışında kaynak topluyoruz. İlaçlar, tıbbi cihazlar, ilk yardım çantaları, tıbbi ekipman ve aletler, sarf malzemeleri, Ukraynalı doktorlar (ambulans çalışanları dahil) için koruyucu ekipman, ambulanslar için yakıt ve ihtiyaç duyulan diğer ihtiyaçlar için fonlara ihtiyacımız var.Ukrayna hastaneleri.

Ukrayna Sağlık Bakanlığı, Ukrayna Ulusal Tıp Bilimleri Akademisi ve Ukrayna Profesyonel Tıp Dernekleri Federasyonu’ndan insani yardım için resmi talep mektuplarımız var (bağlantıya bakınız).

Yararlanıcılarımız arasında: Kiev Şehir Klinik Hastanesi , Kiev Şehir Klinik Ambulans Hastanesi, Kalp Enstitüsü, Ukrayna Ulusal Tıp Bilimleri Akademisi enstitüleri ve diğerleri (toplam 230’dan fazla hedef hastane).

Vakfımız şu anda elinden gelenin en iyisini yapmakta ve bilgi, idari ve mali destek beklemektedir.
Düzinelerce şirket şimdiden bize katıldı ve doktorlara ve hastanelere yardım etmek isteyen daha fazla insan var. Ama bu şimdi yeterli değil. Düşman şehirlerimizi, köylerimizi ve altyapımızı yok etmeye, askerlerimizi ve sivillerimizi yok etmeye devam ediyor. Bu yüzden yardım için hepinize dönüyorum.
İnternet, iletişim, ışık olduğu sürece, yiyeceğimiz olduğu ve patlamalar çok fazla karışmadığı sürece, bankacılık sistemi çalıştığı sürece, kaynakları toplayabileceğiz ve Kiev’e ve diğer Ukraynalılara gerekli insani yardımları sağlayabileceğiz. hastaneler.

Sizleri, sevgili Ukraynalılar ve diğer ülkelerin insanlarını çağırıyorum: bu savaşta Ukrayna halkının, hastanelerinin ve doktorlarının sağlığını korumaya yardım edin!

Bizi destekleyecek olan her biriniz, belirli bir süre sonra, Ukrayna’ya insani yardım sağlamak için sosyal açıdan önemli, askeri olmayan bir projeye katıldığına dair ilgili bir ürün (marka, sertifika ve şükran) alacaksınız. .

Yararlı bir amaç için hazır olun: hasta ve yaralı Ukraynalıları tedavi etmek için hastanelerin ihtiyaçlarını karşılamak!

Birlikte güçlüyüz! Ve şimdi yardım edebiliriz!

Uluslararası Yardım Vakfı “Ukrayna Halkının Sağlığı” nın faaliyetlerini desteklemek ve Ukrayna hastanelerini nakdi olmayan hizmetler için desteklemek için para transferinde sorun yaşamayacağınızı umuyorum.
Her Grivnası, dolar ve euro bizim için faydalı olacak ve tüm ekibimiz minnettar olacak, çünkü bu fonlar sayesinde birlikte iyi bir iş yapacağız: Ukrayna halkının sağlığını iyileştirebileceğiz.