fbpx

نهادهای کمک کننده، خیریه های بین اللملی، پزشکان و همه کسانی که می خواهند به پزشکان و بیمارستان های اوکراین کمک کنند

برای همه شما خانم ها و آقایان عزیز آرزوی خیر، صلح و آرامش دارم

اوکراین در حال حاضر در جنگ است و یک فاجعه انسانی در این لحظه شهرها و روستاهای ما را فرا گرفته است. روز به روز افراد بیشتری از کمبود غذا، گرما، دارو، لباس و دارو رنج می برند. صدها هزار پناهنده جاده های اوکراین را به صحنه هایی از فیلم های فانتزی درباره آخرالزمان تبدیل کرده اند و دشمنان کشور ما قدم به قدم آن را نابود می کنند. و آنهایی که دستورات فرماندهان خود را اجرا می کنند، به راه خود بدون وقفه ادامه میدهند مگر اینکه توسط اوکراینی ها متوقف شوند!

من سرگئی سوشینسکی، رئیس بنیاد خیریه بین المللی “سلامت مردم اوکراین” (از این پس – بنیاد) و مشاور وزیر بهداشت اوکراین هستم. در این شرایط حاد و بحرانی دست یاری به سوی شما دراز میکنم و درخواست کمک دارم برای حفظ زیر ساختهای پزشکی و کمک به پرسنل بهداشت اعم از پزشکان، پرستاران و خدمه درمان که ما بتوانیم مثل سابق خدمات پزشکی را برای نیازمندان ارائه دهیم، به مادرانی که آماده بدنیا آوردن فرزند هستند، بیمارانی که نیاز به معالجه هستند و زخمی های جنگ که نیازمند مداوا هستند، تا بتوانیم این روزهای سخت را با پیروزی و سر بلندی پشت سر بگذاریم.

بنیاد ما بیش از 10 سال پیش تأسیس شد، بنابراین ما تجربه قابل توجهی در کمک به بیمارستان ها و پزشکان داریم.

اکنون، همراه با داوطلبانی که قبلاً به طرح ما پیوسته‌اند، در حال جمع‌آوری منابع در اوکراین و خارج از کشور هستیم. ما برای خرید دارو، تجهیزات پزشکی، کیت کمک های اولیه، تجهیزات و ابزار پزشکی، مواد مصرفی، تجهیزات حفاظتی برای پزشکان اوکراینی (از جمله پرسنل آمبولانس)، سوخت برای آمبولانس ها و سایر ملزومات مورد نیاز بیمارستان های اوکراین نیازمند همکاری هستیم.

ما نامه‌های رسمی درخواست کمک‌های بشردوستانه از وزارت بهداشت اوکراین، آکادمی ملی علوم پزشکی اوکراین و فدراسیون انجمن‌های پزشکی حرفه‌ای اوکراین داریم (به لینک مراجعه کنید).

ذینفعان ما: بیمارستان بالینی شهر کیف شماره 17، مرکز اورژانس کیف، موسسه قلب، موسسات آکادمی ملی علوم پزشکی اوکراین و سایرین (در مجموع بیش از 230 بیمارستان).

بنیاد ما اکنون تمام تلاش خود را می کند و انتظار حمایت اطلاعاتی، اداری و مالی را دارد. ده‌ها شرکت در حال حاضر به ما پیوسته‌اند و افراد بیشتری وجود دارند که می‌خواهند به پزشکان و بیمارستان‌ها کمک کنند. اما اینمیزان کمک در حال حاضر کافی نیست چون دشمن به تخریب شهرها، روستاها و زیرساخت های ما ادامه می دهد تا سربازان و غیرنظامیان ما را نابود کند. به همین دلیل است که از همه شما کمک می خواهم.

تا زمانی که اینترنت، ارتباطات و برق وجود دارد، تا زمانی انفجارها تداخل چندانی ایجاد نمی کند، تا زمانی که سیستم بانکی کار می کند، ما می توانیم منابع را جمع آوری کرده و کمک های بشردوستانه لازم را برای کیف و سایر بیمارستان ها در اوکراین تضمین کنیم.

من از شما، اوکراینی های عزیز و مردم سایر کشورها می خواهم: به حفظ سلامت مردم اوکراین، بیمارستان ها و پزشکان در این جنگ کمک کنید!

هر یک از شما، کسانی که از ما حمایت خواهند کرد، پس از مدت معینی گواهی قدردانی دریافت خواهند کرد مبنی بر اینکه این شخص یا نهاد در یک پروژه مهم اجتماعی و غیرنظامی برای تامین کمک های بشردوستانه برای اوکراین، شرکت کرده است.

بیایید در کنار ما باشید برای یک هدف مفید: رفع نیازهای بیمارستان ها برای درمان بیماران و مجروحان اوکراینی.

اکنون زمان کمک میباشد و ما در کنار هم قوی هستیم!

امیدوارم که شما از صمیم قلب و با نیت پاک کمکهای نقدی خود را برای حمایت از فعالیت های بنیاد خیریه

بین المللی “سلامت مردم اوکراین” و حمایت از بیمارستان های اوکراین بفرستید.

هر گریونا (واحد پول اوکراین)، دلار و یا یوروی که شما برای ما کمک میکنید، برای ما مفید بوده و کل تیم ما سپاسگزار شما خواهد بود، زیرا به لطف این بودجه ما با هم یک کار خوب انجام خواهیم داد: ما خواهیم توانست سلامت مردم اوکراین را بهبود ببخشیم.