fbpx

Mezinárodní charitativní nadace

Zdraví ukrajinského lidu Pro dárce, partnery a ty, kteří chtějí pomoci lékařům a nemocnicím Ukrajiny

Vážené dámy, vážení pánové, přeji Vám dobro a mír!
Ukrajina je v současné době ve válce a humanitární katastrofa již zachvátila naše města a vesnice. Stále více lidí trpí nedostatkem jídla, tepla, léků, oblečení a léků. Stovky tisíc uprchlíků jsou na ukrajinských silnicích, což vypadá jako záběry z fantastických filmů o apokalypse a nepřátelé našeho státu jej krok za krokem ničí. A oni, tito šmejdi, kteří plní rozkazy svých velitelů, nebudou zastaveni, pokud je nezastaví Ukrajinci!

Já, pan Serhij Sošinskyj, prezident Mezinárodní charitativní nadace Zdraví ukrajinského lidu, (dále jen “Nadace”), a poradce ministra zdravotnictví Ukrajiny, v této bouřlivé době se na Vás obracím s prosbou o pomoc zachránit lékaře a systém zdravotnictví abychom jsme mohli mít budoucnost, bojovat a vyhrávat, možnost se léčit válečná poranění a uzdravovat se!

Naše Nadace byla založena před více než 10 lety, takže máme značné zkušenosti s pomocí nemocnicím a lékařům.

Nyní společně s dobrovolníky, kteří se již k naší iniciativě připojili, shromažďujeme zdroje na Ukrajině i v zahraničí. Potřebujeme finanční prostředky na nákup léků, lékařských přístrojů, lékárniček, lékařského vybavení a nářadí, spotřebního materiálu, ochranných pomůcek pro ukrajinské lékaře (včetně pracovníků záchranné služby), pohonných hmot pro sanitky a další potřebné věci, které ukrajinské nemocnice potřebují.

Máme oficiální žádosti o humanitární pomoci od Ministerstva zdravotnictví Ukrajiny, Národní akademie lékařských věd Ukrajiny a Ukrajinské federace profesních lékařských asociací (viz odkaz).

Mezi naše příjemce jsou Nemocnice v Kyjevě, Nemocnice Zdravotnické záchranné služby v Kyjevě, Ústav srdečních onemocnění, ústavy Národní akademie lékařských věd Ukrajiny a další (celkem více než 230 profilových nemocnic).

Naše nadace právě dělá maximum a očekává informační, administrativní a finanční podporu. Už se k nám přidaly desítky firem, a lidí, kteří chtějí lékařům a nemocnicím pomáhat, přibývá. Ale to teď nestačí. Nepřítel pokračuje v ničení našich měst, vesnic a infrastruktury, aby zničil naše vojáky a civilisty. Proto se na Vás všechny obracím s prosbou o pomoc.

Dokud bude Internet, telefonní spojení, elektrická\ energie, dokud budeme mít jídlo a nebudou moc překážet výbuchy, dokud bude fungovat bankovní systém, budeme schopni shromáždit zdroje a zajistit potřebnou humanitární pomoc pro nemocnice Kyjeva a dalších nemocnic Ukrajiny.

Vyzývám vás, drazí Ukrajinci a lidé z jiných zemí: pomozte zachovat zdraví ukrajinského lidu, nemocnic a lékařů v této válce!

Každý z vás, kdo nás podpoří, po určité době obdrží odpovídající potvrzení (známku, certifikát a poděkování), o tom, že se podílel na společensky významném, nevojenském projektu dodávek humanitární pomoci Ukrajině.

Spojte se pro užitečnou věc: uspokojte potřeby nemocnic při ošetřování nemocných a zraněných Ukrajinců!
Společně jsme silní! A teď můžeme pomoci!
Doufám, že budete moci bezhotovostně převést finanční prostředky na podporu činnosti Mezinárodní charitativní nadace Zdraví ukrajinského lidu a na podporu ukrajinských nemocnic.
Každá hřivna, každý dolar a každé euro se nám bude hodit a celý náš tým bude vděčný, protože díky těmto prostředkům společně uděláme dobrý skutek: budeme moci zlepšit zdraví ukrajinského lidu.